Emart Tasarımları

Haslama & Bardak & Köz Mısır Arabaları

Ölçüler: 80 x 80 x 90 cm  /   Tente ölçüsü: 150  x 150 x 22,5 cm

  • 2 adet fayton tekeri ve 2 adet rahat hareket ettirebilme özelliğine sahip 360 derece dönebilen dolgu teker bulunmaktadır.
  • Yaklaşık 30 adet mısır alabilme özelliğine sahip, istenildiğinde çıkartılabilen kazan ürün içerisine monte edilmiştir.
  • Kazan içi su tahliyesi mevcuttur.
  • İstenirse elektrikli istenirse gazlı olarak üretilir.
  • Alt kasa depo olarak kullanabilme özelliğine sahiptir.

 

Haşlama Mısır Arabası

Sokak lezzetlerinden biri olan haşlama mısır uzun yıllardır kültürümüzün bir parçası olmuştur. Emart teknik servis ve yedek parça desteğiyle haşlama mısır arabası modellerini modernize etmiştir.

Yaz geldiğinde sokaktan plaja, pazardan AVM stantlarına kadar her yerde haşlama mısır arabası görmek mümkündür. Ekonomik bir maliyetle satılan bu arabalar, mısır satışı yapmak isteyenlerin ihtiyacına göre tasarlanmıştır. Kentin dokusuna uygun renk ve modellerle özel tasarım yapılabilen mısır arabaları, paslanmaz malzemelerden üretilerek yıllarca kullanmaya uygundur.

Haşlama Mısır Arabası Özellikleri

Standart boyuttaki haşlanmış mısır arabaları ortalama 30 adet mısır alma kapasitesine sahiptir. 80x80x90 cm araba ölçüsü, 150x150x22.5 cm tente ölçüsü vardır.

Gezici özelliği olan arabanın 2 fayton tekeri, 2 de 360 derece dönüş kabiliyetine sahip dolgu tekeri vardır. Mısır kazanı istenildiğinde çıkarılabilir. Kazan içi su tahliyesi yapılabilir. Elektrikli ya da gazlı olarak üretimi yapılabilir. Depo olarak kullanılabilen alt kasası vardır. Sıkça tercih edilen tüplü mısır arabası modelimiz seyyar satıcılar için tavsiye edilmektedir. Ürünün 1 yıl garantisi vardır. Yedek parça ve servis desteği ise her ihtiyaç duyduğunuzda Emart güvencesiyle verilmektedir.

Mısır arabası, müşterinin talebine göre bardakta mısır arabası şeklinde de üretilmektedir. Arabanın rengi, modeli ve işlevleri müşteri beklentilere göre tasarlanarak tamamen özgün bir seyyar araba haline getirilebilir.

Bardakta Mısır Arabası

Haşlama mısırın geleneksel çizgisini modern br lezzete dönüştüren bardakta mısır kavramı, son yıllarda talep gören bu ikramların artmasıyla popüler hale gelmiştir. Standart modellerin kolayca bardakta mısır arabası gibi işlevsel kullanılabilmesi sağlanmaktadır.

Mısır tanelerini konserve ya da çiğ olarak mısır haşlama makinesinde haşlayarak bardakta mısır satışı yapılabilir. Bunun için mısır tenceresine özel bir aparat yerleştirilerek 10-15 dakika içinde mısırın haşlanması sağlanır. Satışa sunulan soslar da eklenerek bardakta mısır satışı da bu araba üzerinden yapılabilir.

AVM’ler, sokaklar, tanıtım ve fuar etkinlikleri gibi birçok yerde satış yapabileceğiniz, son derece pratik kullanılan bardak mısır arabası fiyatları için bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz. Emart ürünleri, kullanımıza özel dizayn edilerek, istediğiniz ürünü satmanızı sağlar.

Ürün Kataloğumuzu size yollamamızı ister misiniz ?