Patlamış Mısır Isıtma Kabinleri

PATLAMIŞ MISIR ISITMA KABİNLERİ

 

Patlamış Mısır Isıtma Kabinleri

En sevilen atıştırmalıklardan olan patlamış mısırı her daim sıcak tutan tezgah altı patlamış mısır ısıtma kabinleri ile hayatın ve sinemanın keyfini çıkarmaya devam edin.

Firmamız tarafından üretilmiş olan yüzde yüz el imalatı patlamış mısır ısıtıcı ile bu lezzetli çerezin tadını daha iyi çıkarabilirsiniz. Mısırı sıcak tutan kabinler, tezgah altlarına konabildiği için çok pratik olacaktır. 100X 65X 90 cm ölçüleri ile hem evlerde hem de kafe gibi işyerlerinde ona rahatlıkla yer açılabilir.

Patlamış Mısır Isıtma Kabini Özellikleri

Bütünüyle iş işçiliği ile yapılmış olan bu kullanışlı kabin, demir profil üzerine paslanmaz malzemeden üretilmiştir ve içi de paslanmaz kaplamadır. Ön kısmı kolay kullanım için camlı, arka bölümü sürgü panjurludur.

Her zaman sıcak kalan patlamış mısır arayanlar için firmamız ürünü olan Didim patlamış ısır ısıtma kabini ile Selçuk patlamış mısır ısıtma kabinleri de daha büyük hacimli olarak beğenilerinize sunulmuştur. Bütün çeşitlerimizde kabin altı ısıtma sistemi vardır ve sıcaklık fan yardımıyla bütün kabin içine yayılmaktadır. Böylece patlatılmış ve servise hazır hale getirilmiş patlamış mısırlar uzun süre ilk andaki tazeliğini koruyacaktır. Bilinen ifadeyle söyleyecek olursak patlamış mısırlarınız her zaman çıtır çıtır, tazecik kalacak.

Emart Makine, tezgah altı mısır ısıtma makinesi sıcaklığın kontrol altında tutulması ve daimi olması için termostat ayarlı üretilmiştir. Aynı zamanda kabin içi spot aydınlatma ile kabinin iç durumunu görebilirsiniz. Misafirleriniz ya da müşterileriniz çoğaldıkça kalan miktarı böylece takip edebilirsiniz. Bu cihaz ile hem eğlencelere lezzet hem de süreklilik kazandıracaksınız ki bunlar bar ya da kafe türü işletmeler açısından çok önemli olan hususlardır.

Mısır Isıtma Makinesi Fiyatları

Popcorn olarak da tanıdığımız patlamış mısır aklımıza hep sinemaya gitmeyi ve film seyretmeyi getirir. Hatta evlerde bile birlikte film veya dizi izleyen aileler bu sırada ne atıştırabiliriz umuduyla çoğunlukla annenin eline bakar. Ortaya gelen patlamış mısır herkesi sevindirir. Ayrıca sinema salonlarının vazgeçilmez satış ürünü de patlamış mısırdır. Film izlerken patlamış mısır yemek bir dünya klasiğidir. Mısır ısıtma makineleri bu gibi ilgili işyerleri için satış açısından gerekli olan bir cihaz haline gelmiştir.

Firmamızın sektörle ilgili diğer tasarımlarını da sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca hayalinizde bir popcorn ısıtıcı varsa, tasarımcılarımızla görüşüp size özel üretim yapmalarını isteyebilirsiniz.
Kuruyemiş ısıtıcısı veya çekmeceli yiyecek ısıtıcısı ile iş yerinizin kalitesini de yükseltmiş olacaksınız. Biliyorsunuz, gıda ve eğlence sektöründe yaşanan gelişmeler işle ilgili cihazların takibini işletmeciler açısından gerekli kılmaktadır.

New Mexico’da bir mağarada 4000 yıllık patlamış mısır fosilleri bulundu. Yani Popcorn binlerce yıldır hayatımızda olan ve çok sevilen bir yiyecek. Emart patlamış mısır ısıtma kabini ile şimdi her daim sıcak da servis edilebiliyor.

Minik bir mısır tanesinin size neler kazandıracağını hayal edebiliyorsanız, markanıza özel tasarlanacak Mısır ısıtma makinesi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ürün Kataloğumuzu size yollamamızı ister misiniz ?