misir-patlatma-makineleri

KURUYEMİŞ ISITICILARI

 

İsteğe göre özel ölçü ve istenilen çekmece sayısına göre kuruyemiş ısıtıcısı üretilmektedir

Genellikle kuruyemişin sıcak ve taze muhafaza edilmesi gereken mecralarda tercih edilen Emart® Kuruyemiş ısıtıcıları 4 (dört) gözlü, 6 (altı) gözlü şeklinde tamamen el işçiliği ile üretilmektedir.

Tamamen kullanım alanına ve müşteri taleplerine göre tasarlanan ve üretilen Emart® Kuruyemiş ısıtıcıları renk ve tasarım alternatifleri ile ürünlerde çeşitlilik ve mekan dekorasyonuna uyum sağlamaktadır.

Emart® Kuruyemiş ısıtıcıları içi malzemesi paslanmaz kaplama olup tamamen gıda için güvenilir bir saklama ortamı sağlamaktadır.

 

Kuruyemiş Isıtıcıları

Kuruyemiş ısıtıcıları, kuruyemiş makinesi ya da çerez makinesi olarak bilinen, ürünleri taze ve sıcak tutmaya yarayan ürünlerdir.

Doğanın en lezzetli ikramlarından olan bu ürünleri taze tutmak için üretilen kuruyemiş ısıtıcıları Emart markasının şık tasarımlarıyla her yerde kullanıma hazırdır. Kısa sürede tazeliğini yitiren ve açık kalınca bayatlayan kuruyemişler, sıcak kaldıklarında her zaman ikrama hazır hale gelir. Tek gözlü, çift gözlü, çekmeceli ve özel seri kuruyemiş ısıtıcıları teşhir camlarıyla aranılanı kolayca bulmanızı da sağlıyor.

Endüstriyel mutfak ekipmanları arasında yer alan ve kuruyemiş dükkanlarında da kullanılan kuruyemiş ısıtma ekipmanları şık tasarımları ve kaliteli yapılarıyla uzun yıllar kullanılabilir. Özel tasarım olarak istenilen boyutta üretilen ve çekmeceli sistemiyle kolay servis imkanı sunan bu üniteleri ev tipi ya da endüstriyel boyutta üretmek mümkündür.

Kuruyemiş Arabaları

Farklı bir iş fikri olarak seyyar arabalarda kuruyemiş satabilirsiniz. Klasik kuruyemiş arabası modeli gibi 6 çekmeceli bir araba tercih ederek, her mevsim satış yapabilirsiniz. Işıklı ve ısıtmalı olarak tasarlanan kuruyemiş arabaları ile her zaman sıcak kuruyemiş satışı mümkün olur.

Şişirilmiş 4 tekerleği bulunan arabanın gövdesi paslanmaz malzemeden üretilmiş, her hava şartına dayanıklı olması amaçlanmıştır. Kültürümüzde önemli bir yeri olan kuruyemişler, atıştırmalık olarak en çok tercih edilen çerez çeşitleri arasındadır. Kullanım ihtiyacına göre 3 ya da 6 gözlü kuruyemiş arabası çeşitleri tercih edilebilir.

Kuruyemiş Arabası Fiyatları

Seyyar satış amaçlı tercih edeceğiniz kuruyemiş arabası fiyatları değişiklik göstermektedir. Sipariş üzerine özel üretilen arabalar ve kuruyemiş ısıtıcısının özellikleri fiyatın belirlenmesini etkilemektedir. Isıtma sistemi, ışıklandırma ve tente gibi malzemelerin eklenip çıkarılması fiyat üzerinde etki etmektedir. Detaylı bilgi için Emart ile iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

Ürün Kataloğumuzu size yollamamızı ister misiniz ?