mısır patlatma makineleri

MISIR PATLATMA MAKİNELERİ

Mısır patlatma makinası olarak da bilinen Mısır patlatma makineleri, genellikle sinema salonları, oyun salonları, barlar, restaurantlar, spor salonları, alışveriş merkezleri, bekleme salonları, okul kantinleri vb. mekanlarda mısır patlatma işleminde kullanılan endüstriyel makinelerdir.

Tamamı el işçiliği olan ve kullanım yeri ve mısır patlatma hacmine göre tasarımcılarımız tarafından siz müşterilerimizin taleplerine göre tasarlanmakta ve üretilmektedir.

Mısır Patlatma Makinesi Kullanımı

Endüstriyel üretimin, eğlenceli atıştırmalıkların ve lezzetin buluştuğu nokta olan mısır patlatma makineleri artık Emart kalitesinde üretiliyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor.
Popcorn olarak da bilinen patlamış mısırın herkes tarafından sevilen lezzeti mısır patlatma makineleri yardımıyla bitmeyen bir eğlencenin yolunu açtı. Patlamış mısırın en fazla yakıştığı yer olarak sinema salonları hemen akla geliyor. Ve artık bir sinema salonuna veya bir kafeye gittiğiniz zaman “patlamış mısır kalmadı” veya “soğudu” sözlerini duymayacaksınız.
İlgili işletmelerin içine alışveriş merkezleri, oyun salonları, restoranlar, okul kantinleri, spor merkezleri, barlar veya örneğin otobüs terminalleri gibi değişik amaçlı bekleme salonları da katılabilir. Örneğin günlük hayatta çoğalarak yer almaya başlayan AVM’lerde alışverişler yapılırken ve çocuklar da neşe içinde koştururken aniden ilginç görünüşlü bir mısır patlatma makinesi arabası ile karşılaşılıyor. Yakından bakıldığında bu arabanın Emart imzasını taşıdığını görülecektir. Çünkü Emart Makine uzun yıllardır eğlenceli servis ekipmanlarının üretimini ve satışını yapmaktadır.

Mısır Patlatma Makinesi Kullanımı

Yüzde yüz el işçiliği ve marka güvencesi ile üretilen bu taşınabilir servis araçları kuruyemiş ısıtıcıları, dondurma arabaları, pamuk şeker makineleri gibi değişik işler için tasarlanmışlardır ve içlerinde popcorn arabaları diyebileceğimiz bölüm en geniş ürün portföyünü olışturmaktadır. Patlamış mısırın çok sevilen bir lezzet olması ve ikram edilen bir külah patlamış mısıra kimsenin hayır diyememesi de şüphesiz bunda etkendir. Üstelik popcorn şimdi çikolata veya farklı baharatlarla daha da lezzetlendi ve klasik patlamış mısırın tadı arttı.
Bu ürün grubu içinde tamamen yerli üretim olarak tasarlanmış değişik mısır patlatma makinesi modelleri göreceksiniz. Topkapı mısır patlatma makinesi ile başlayan ürün listesi Dolmabahçe, Nostalji, Olimpos, Milas, Prestij, Alanya, Antik, Manavgat, İzmir, Anamur, Nevşehir, Kapadokya, Göreme isimlerini taşıyan modellerle kullanıcıların tercihine sunulmuştur.

Sinema salonları için özel tasarlanmış Sinema Mısır Patlatma Makinesi de ürün koleksiyonu içindedir. Hepsi Emart Makine tarafından el işçiliği ile üretilmiş ve değişik kullanım alanları ile kullanım hacimleri düşünülerek tasarlanmıştır. Çeşitli boydaki payton tekerleklerin yardımıyla hareket imkanı kazandırılmış modeller olduğu gibi set üstünde sabit duracak çeşitler de firmanın ürün kataloğu içinde yer almaktadır. Emart mısır patlatma makineleri kullanımı son derece kolaydır. Zaten alışveriş sonrası montaj hizmeti de verilmektedir. Ayrıca süreç içinde ihtiyaç duyulabilecek mısır patlatma makinesi yedek parça tedariki için de firmayla iletişime geçilebilir.

Mısır Patlatma Makineleri Fiyatları

Gıda ve eğlence sektöründe hizmet veren bir işletmeci olarak ilginç görünümlü bir patlamış mısır makinesi alarak işinizi renklendirmeyi ve satışı artırmayı düşünebilirsiniz. Bu durumda makinelerin fiyatları da merak edilen konular arasında olacaktır. Otel ve mutfak ekipmanlarını yoğun biçimde kullanan sektörün tanınmış firmaları her zaman için uygun fiyat yüksek kalite ilkesini benimsemiş Emart Makine’nin saygın referanslarıdır.

Ürün Kataloğumuzu size yollamamızı ister misiniz ?