Emart Tasarımları

EMART TASARIMLARI

Hayalleriniz bizimle gerçeğe dönüşür!

1998 yılından beri Eğlenceli Yiyecek Ekipmanları üreten Emart® tamamen sizin tasarımınız olan el işçiliği ürünleriyle markanızı daha bilinir kılar.

Minimalistik ve işlevsel kullanım alanlarıyla göz dolduran Emart Tasarımları ile sektörünüzde hep bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşarsınız.

Herkes ürün yapar ama Emart® Tasarım yapar…

Emart Tasarımları

1998 yılından beri eğlenceli yiyecek arabaları ve ekipmanları üreten Emart, hayallerdeki tasarımları el işçiliğiyle gerçeğe dönüştürülüyor. İmalat seyyar arabalar birçok kişiye iş imkanı sağlıyor.

Emart tasarımları eğlence sektöründe sunulan eğlencelik ürünlerin üretim ve satışının yapıldığı ürünler üretiyor. Her zaman bir adım önde olan Emart, seyyar sıcak satış yapılan her alanda kalitesiyle dikkat çekiyor.

Gecenin bekçisi pilav arabasından sabahın keyfi çay arabasına, kışın sıcak tadı salep arabasından yazın serinleticisi dondurma arabasına kadar birçok imalat seyyar araba kaliteyi zevkle birleştiriyor. Gezici seyyar satış araçlarıyla sahillerde, panayır alanlarında, tanıtım günlerinde, fuar ve organizasyonlarda, alışveriş merkezi ve çocuk eğlence alanlarında atıştırmalık eğlence yiyecekleri satılabiliyor. Yıllardır kültürümüzde önemli bir yeri olan bu arabalar, satıcıların güven ve konforla satış yapması, alıcıların da temiz ve şık bir alışveriş yapması için özenle tasarlanmaktadır.

Herkes Ürün Yapar Emart® Tasarım Yapar

Sloganda olduğu gibi üründen ziyade tasarım odaklı bir çalışma prensibi benimseyen Emart, belediyeler, endüstriyel mutfak ekipmanları firmaları, oteller, sinemalar, organizasyon firmaları ve yiyecek içecek işetmelerine hitap etmektedir.

Kişisel satışlar için de tercih edilen seyyar arabaların üretimi kentin dokusu, markanın özellikleri ve kişisel beğeniye göre yapılır. Paslanmaz malzemeler, kaliteli tenteler ve sağlığa uygun malzemeler kullanılarak üretilen seyyar araba çeşitleri, Emart güvencesiyle 1 yıllık garantili olarak satılır. Fiyat açısından farklılık gösteren garantili ürünler yedek parça ve teknik servis desteğiyle hizmetinizdedir.

Sosisli arabası (hot dog arabası), salep arabası, mobil bar, kahveci güzeli, haşlama mısır arabası, çay arabası, lokma arabası, kestane arabası, içecek arabası ve dondurma arabası gibi onlarca ürün çeşidi, Emart tasarımcılarının çizgisiyle farkını göstermektedir. Bu yüzden herkes ürün yapar, Emart tasarım yapar!

Seyyar Tezgah Araba Çeşitleri

Tüplü sistemle çalışan seyyar tezgah araba çeşitleri, her yerde ikram yapmanızı sağlar. Çok az bir maliyetle kendi işinizin patronu olmanız zor değildir. İsterseniz sıcak yaz günlerinde soğuk içecekler satacağınız soğutuculu seyyar arabalar, isterseniz bir yanda pamuk şeker diğer yanda macun yapacağınız arabaları özel olarak sipariş edebilirsiniz. Klasik modellere mahkum olmadan, işinize renk katabilirsiniz.

Satış yapacağınız belediyenin sınırları dahilinde çekirdek, simit, dondurma, kestane ya da pamuk şekeri gibi ürünler satabilirsiniz. Ürünleri üretmeniz halinde gıda sicilinden ve belediyeden izinleri almanız yeterli olacaktır. Kendi işinin sahibi olmak isteyenler için ilk adım olan seyyar araba modelleri hayal gücünüzün sınırsızlığı dahilinde üretilebilir.

Emart Kalitesi

Emart markasından satın alınan tüm ürünler 1 yıl garantilidir. Teknik servis ve yedek parça desteği her zaman verilmekle birlikte, bütçesi az olan girişimciler için de uygun ürünler üretilmektedir. Yeni nesil eğlenceli yiyecek arabaları tasarlayan ve üreten Emart, fark yaratan satış merkezi yaratmanızı kolaylaştırılır. Özgür ve özgün tasarımlarla seyyar yiyecek arabalarında güvenin adresini arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Ürün Kataloğumuzu size yollamamızı ister misiniz ?