Emart Tasarımları

Kiosk & Mini Büfe

Mobil Bar

İş yeri ve özel mülklerde eğlence alanlarının merkezi haline gelebilecek mobil bar üniteleri, istenilen yere kolayca taşınabilen özellikleriyle Emart tarafından satışa sunulmuştur.

Mobil bar üniteleri, organizasyonların en önemli parçalarından olan içecek ikramlarının rahat biçimde yapılmasını sağlar. Alkollü ve alkolsüz içecekler için depo, kokteyl malzemeler için dolaplar ve ikram ünitesi istenilen renk ve modelde tasarlanabilmektedir. Emart’ın tüm ürünlerinde olduğu gibi mobil bar ünitesinde de tamamen el işçiliği kullanılmıştır.

Mobil Bar Ünitelerinin Özellikleri

Vitamin bar olarak da kullanabileceğiniz bar standı modelleri isteğe göre tasarlanabilen üniteler şeklindedir. Tatil köylerinde ya da etkinlikleri festivaller gibi kalabalık alanlarda içecek ikram etmek için gereken tüm sistem mobil halde üretilmektedir. Kolay montaj ve nakliye özelliği bulunan standları istediğiniz boy ve özelliklerle yaptırabilirsiniz. Emart %100 el işçiliği ile üretilen mobil bar üniteler için müşterinin talebine göre tasarım yapmaktadır. Mobil bar standları kullanılacak alanın temasına uygun biçimde tasarlanarak, özelleştirilebilmektedir. Raf ve depolama alanları istenilen adet sayısına göre tasarlanır. Sistemin yere tamamen oturabilen modelleri olduğu gibi tekerlekli sistemlerle de tasarlanması mümkün olur.

Vitamin Bar Standı

Son yıllarda bir akın haline gelen vitamin barlar, hemen hemen her yerde meyve ve sebze suları satışı yapılmasını sağladı. Taze ve hızlı biçimde sunulan bu içecekler için de satış alanı olarak mobil bar sistemleri kullanılabilir. Vitamin bar standı, üretim yapılan makinenin ölçülerine uygun olarak tasarlanabilir. Tüketiciye kolay ulaşması istenen ürünlerde servis masası olarak eklentiler yapılabilir.

Raf sisteminde bardak ve içecekleri depolama rafları bulunan ürünün stant kısmında barmenin kolayca servis yapmasını sağlayan bir alan vardır. Buzlu camla dekoratif bir hale gelen standın farklı renklerde ya da düz ünite şeklinde tasarlanması da mümkün oluyor. Markanın logosunu yerleştirmek isteyenler için özel tasarım yapılan bu alanlar, depolama ve sunum alanlarında fazla yer kaplamaz. Bu yüzden her yerde kullanılabilir. Bar standları fiyatları tasarıma göre farklılık göstermekle birlikte, uzun yıllar yatırımınızın geri dönüşümü için beklemenize gerek kalmaz. Yedek parça desteği ve teknik destek imkanıyla Emart tasarımları arasında en gözde modellerden biri bu standlardır

Ürün Kataloğumuzu size yollamamızı ister misiniz ?